Budete v suchu


Každý chce aby se jeho svatba povedla. Jestli chcete mít na svou svatbu krásné vzpomínky, nezapomeňte zařídit všechno co se vám líbí nebo co byste chtěli. V poslední době se roztrhl pytel s venkovními svatbami. Drtivá většina nevěst podle svatebních agentů vyžaduje venkovní svatbu a to hlavně díky své jedinečné a neopakovatelné atmosféře. Hitem jsou zahradní sály a svatební stodoly. Většina nevěst touží po tom aby strávily celý svatební den pod širým nebem.

ženich a nevěsta

Je jistě příjemné říct si ANO venku, ale problém je s počasím. Tomu neporučíte ani kdybyste se na hlavu stavěli. Proto je dobré mít v záloze plán B, díky kterému byste přečkali venku i pokud by začalo pršet. Déšť dokáže pokazit i svatbu, ale nesmíte se nechat. Říká se, že deštěm prší novomanželům štěstí, a pokud budete mít kde být i za deště, je to výhra.

Kde se schovat?
Jestli máte naplánovanou čistě venkovní svatbu, je dobré mít připravené stany pro případ zhoršení počasí. Naše půjčovna párty stanů v Brně vám poskytne nejen nepromokavé bílé stany, ale i nábytek a podlahy. Stany jsou ideální řešení, protože se dají postavit v podstatě kdekoliv. Díky podlaze budete všichni v suchu a nebude vás trápit bláto. Stany jsou vhodné nejen na svatby, ale i na jakékoliv další akce. Hodně se využívají třeba na koncerty pro schování aparátů nebo pro účinkující.

stan svatba

Párty stany jsou velice populární v zahraničí. Se svatbami pod stanem se setkáte často, a to díky tomu že si tamější lidé dávají opravdu záležet s výzdobou. Právě díky výzdobě vypadá stan luxusně a celá svatba vypadá i na fotkách perfektně. Nemusíte se bát stanu, protože i vaše svatba bude vypadat krásně. Stačí si vybrat vhodnou výzdobu a užít si váš velký den, i kdyby se neodehrál tak jak jste si ho představovali. Důležité je se vzít, i kdyby počasí nevyšlo podle předpovědi.