Hypotéky a úvěry pro podnikatele i občany

Zajímáte se o americkou hypotéku? Pojďme si nyní sdělit pár základních informací.

Americká nebankovní hypotéka Hypoteky bez registru je vždy spojená se zástavou nemovitosti.

Hodně často se poskytuje u nebankovních společností, čili ji najdete v nebankovním sektoru. Může mít vyšší úrokovou sazbu než je tomu v běžné bance.

Nepotřebujete k ní žádný zvláštní účet, nemusíte si zařizovat ani žádný nový. Pouze si hypotéku sjednáte jako běžný úvěr. Ručíte nějakou nemovitostí, kterou máte ve svém vlastnictví.

Dojedná se výše úvěru, podle toho samozřejmě i ručení a pak získáte peníze. Následně se splácí měsíční splátky, které se předem stanoví až do té doby, dokud nebudete mít celkovou výši úvěru i s úroky zaplacenou.

kalkulačka a peníze

Kdo může žádat?

  • V podstatě každý, kdo má nad 18 let svého věku a má trvalý pobyt na území České republiky. Uznaný bude i přechodný pobyt na našem území.
  • Další z podmínek na tento konkrétní úvěr je, že musíte mít ve vlastnictví nemovitost, kterou dáte do zástavy, čili tu, kterou budete ručit.

Peníze nabydlení

Výhody a nevýhody?

Řekněme si to upřímně. Jednou z nevýhod může být samozřejmě vyšší úroková sazba, kterou byste u banky mohli mít o něco nižší. Přeplácení není zrovna prioritou klienta, takže to může někoho odradit. Ovšem naopak výhodou může být to, že získání financí a celkové vyřizování může být snadnější než v bance a na úvěr dosáhnou i ti klienti, kteří by například v bance neuspěli. Takže pokud má klient zápis v registru dlužníků nebo má problémy s exekucí, pak by na podobný úvěr v bance určitě nedosáhl, naopak u nebankovní společnosti může uspět. Klade se také menší nárok na příjmy podnikatelů a mnohdy se nemusí příjem složitě dokládat.

Přitom můžete splácet od jednoho roku až po 30 let a pokud potřebujete úvěr splatit předem, pak to můžete udělat kdykoliv během doby splácení a to bez pokut nebo sankcí.Každý klient však musí být schopen své závazky splácet, proto si jakoukoliv půjčku dobře rozmyslete.