Kvalitní a dostupné bydlení

Každá mladá rodina, ale i jedinci, si chtějí pořídit řádné bydlení, ve kterém by zůstali po zbytek života. Tento sen je v dnešní době pro mnoho lidí neuskutečnitelný, a to proto, že ceny nemovitostí jsou vysoko a úroková sazba je nejhorší za desítky let. Ačkoliv se to nezdá, tak tyto dvě věci jsou zkázou pro mnoho lidí, a pokud nemáte dostatek financí, tak si dům nebo byt jenom těžko pořídíte. Ovšem existují i další cesty, jako je ručení nemovitostmi od rodičů, půjčení peněz od rodičů a mnoho dalších. V případě, že vám nějakým způsobem připadne stavební pozemek, tak máte na půl vyhráno a můžete začít vybírat váš dům snů. V dnešní době jsou velice oblíbené bungalovy.

bungalov na klíč

Bungalov na klíč Enerdomy volí stále více lidí a není se čemu divit. Pro mnoho lidí jsou cenově dostupné a nabídnou vám dostatečný komfort pro bydlení s rodinou i bez ní. Velkou výhodou je, že domy nejsou energeticky náročné a ušetříte tak za drahé energie. Vybírat můžete z mnoha druhů těchto domů a je jen na vás, jakou máte představu a jaký dům si chcete nechat udělat. V katalogu, který mají na internetových stránkách je nespočet různých variant domů, kde můžete vybírat z mnoha dispozičních řešení. V tomto katalogu najdete u každého domu spoustu fotografií, můžete různě měnit filtr pro lepší výběr a také můžete vybírat ze dvou variant domu.

bungalov na klíč

Firma vám nabídne jak variantu v podobě dřevostavby, tak zděný pórobeton. Cena je vždy uváděna i včetně DPH a budete tak vědět, na kolik vás dům vyjde. Samozřejmostí je, že u každého nabízeného domu je rozepsaná užitková plocha, zastavěná plocha a další důležité informace. Dům lze zrealizovat také se sedlovou nebo valbovou střechou. Pokud tak chystáte postavit dům, tak se podívejte na tyto energo domy, které vám rozhodně překvapí. Navíc v dnešní době člověk musí myslet na úspory a s těmito domy to jde jedna radost.