Leasing pro vaše auto


Nebankovní společnosti vám můžou pomoci ve chvílích, kdy vám banka zavře dveře před nosem. Bohužel, i to se stává. Pokud si u banky žádáte o půjčku nebo jakékoliv financování, má docela přísné podmínky k tomu, aby vám vaši žádost uznala. Stačí jen mít příjmy mírně pod uznatelnou hodnotou, a už vaši žádost zamítnou. A co teprve, když máte například záznam v registru dlužníků. V takovém případě se nemusíte ani snažit žádost podávat. Můžete si být jistí, že vám banka žádost zamítne. Ale u nebankovních společností nebo společností, které vám poskytnou auto na leasing, je to jiné. Jsou ochotni poskytnout financování i těm, kteří mají za sebou minulost jako neplatiči.

auto

Nepropásněte akci auto na splátky registry neřešíme. Máte možnost získat auto na splátky nebo na leasing, i když máte záznam v registru dlužníků. Samozřejmě, i přes tuto nabídku zvažte, zda budete mít na to, abyste zvládali měsíčně splácet částku za své auto. Ale i nebankovní společnosti prověřují vaše příjmy, protože potřebují mít jistotu, že jim dokážete vrátit peníze, které vám půjčily.

Klasická půjčka má výhodu v tom, že auto bude po zakoupení hned patřit vám. Ale získat leasing je snazší, než získat úvěr. Proto spousta lidí volí leasing.

auto

Pokud si berete auto na leasing, po dobu, kdy splácíte leasingové společnosti zapůjčené peníze, jsou majitelem vozu právě oni. Vy si ho od nich prakticky jen pronajímáte. Na druhou stranu si ale povinně hradíte další výdaje, jako pojištění, havarijní pojištění anebo veškeré náklady na opravy, které vám vzniknou.

Můžete ale získat dlouhou smlouvu a poměrně nízké splátky, které výrazně nezasáhnou váš rozpočet. A hlavně, máte opravdu vysokou šanci, že s žádostí o leasing uspějete a získáte své vytoužené auto. Leasingové společnosti obvykle poskytují leasing na auto, které není příliš staré, takže na to myslete při konečném výběru.