Lepší oslava i párty


Připravit oslavu narozenin nebo jakoukoliv jinou akci pro vaši rodinu a přátele není nic lehkého. Je potřeba zvážit spoustu věcí a také je potřeba si předem zjistit přání oslavenců. Ta mohou být velice rozdílná od toho, co jste chtěli připravit vy jako pořadatel oslavy. Oslava je v první řadě vždycky o oslavenci, a proto je vhodné splnit přání toho, kdo slaví narozeniny. Nejde ale jen o narozeniny, můžete slavit třeba zásnuby nebo dokončení vysoké školy. Oslava může být plánovaná oslavencem a nebo to může být překvapení od jeho blízkých.

vodní dýmka

Čemu se vyhnout? Bude na oslavě široké příbuzenstvo a rozhodně nevynecháte ani tetičky či babičky? Slavíte zásnuby nebo absolvování vysoké školy? Pak určitě nebude vhodným zlatým hřebem večera třeba striptýzová show. Opravdu je potřeba program oslavy přizpůsobit nejen tomu co se slaví, ale i hostům. Raději se zdržte experimentů, protože by to nemuselo dopadnout dobře.

Vodní dýmka může být ale vítaným zpestřením mnoha různých akcí, na které se chystáte pozvat rodinu i přátele. Dá si ji jen ten, kdo bude chtít. A možná dýmka zaujme i někoho, kdo normálně o kouření nemá zájem. Dýmka není tolik škodlivá jako normální cigarety a tak jsou jejímu kouření otevřenější i nekuřáci.

muž dýmka

Připravíte ji během pár minut
Na přípravě dýmky není nic složitého. Je ale potřeba mít připravenou dýmku, u které nesmíte zapomenout na hadice na vodní dýmku. Většinou se k dýmce připojuje jedna či dvě, které si potom lidé okolo dýmky předávají. Pokud dýmku bude kouřit více lidí, nemělo by se zapomínat na to, aby měl každý svůj vlastní náústek. Je to ideální hlavně z hygienického hlediska. Vyvarujete se tak například toho, že byste od sebe chytili například opar. Ten si určitě z oslavy odnést nechcete, proto pokud se rozhodnete dýmku nabízet, mějte připraveno vše, co by se mohlo hodit.