Příslušenství k hodinkám.


V dnešní době chytré hodinky, které ovládáte a máte propojené přes mobilní telefon, už jsou běžnou součástí. Dříve byli hodinky jen hodinky, které vám ukazovali čas a popřípadě datum, která jste museli přetahovat anebo natahovat. Dnes už mají tolik funkcí, že vám zajistí telefon stále u vás, aniž byste ho doopravdy u sebe měli. Můžete si jít zaběhat a budou vám ke snímání doby běhu nebo ke stopování času, či krokoměru stačit pouze tyto hodinky. Při běhu, vám budou měřit tepovou frekvenci a vaši srdeční zdatnost. To vše hodinky dokáží a mnohem více. Můžete s nimi telefonovat a přijímat zprávy. Není to skvělé?

nabíječka na apple watch

Takové Apple watch, které jsou dělané přesně pro Apple telefony, mají i své speciální příslušenství, které si k hodinkám můžete dokoupit. Nelíbí se vám pásek u hodinek, který jste dostali? Žádný problém, prosti si jednoduše dokupte jiný, protože hodinky jsou přizpůsobeny tak, abyste je mohli libovolně měnit. Když, je sundáte, zbyde vám jen kostra hodinek, které můžete nechat nabít na bezdrátové nabíječce. Jedná se o plochu, kde můžete vedle sebe naskládat mobilní telefon krabičku na sluchátka i hodinky a všechny tři věci se vám budou dobíjet společně. Což je naprosto senzační.

nabíječka na apple watch

Nabíječku na Apple watch tak můžete využít i pro ostatní předměty Applu. Za jednu noc se vám tak nabije vše potřebné a ráno si jen předměty posbíráte a můžete jít do práce. K ochraně displeje si můžete koupit ochranné sklo na hodinky. Může mít jiné zbarvení okrajů a tak můžete úplně změnit vzhled hodinek, z černých můžete udělat bílé a doplnit je bílím páskem nebo třeba zeleným, to už bude na vás. Je to taková jedna skládačka, kterou si můžete libovolně měnit. Jeden den budou elegantní černé a druhý den mohou být zajímavě zelené nebo růžové, aby vám ladili s šaty. To je přece senzační, že můžete mít doma více variant na své hodinky a tak je krásně sladit s oblečením a doplňky.