Proč si pořídit skleník


Každý kdo má zahrádku, tak zajisté ví, jaké jsou krizové situace, a jeho úroda je během chvíle bohužel zničená. Může se jednat o nepříznivé počasí, přízemní mrazíky, které občas ve vyšších polohách zaskočí klidně i v letním období, ale také stačí silnější vítr nebo dokonce i nezvaný návštěvník. Otázkou je, zdali se dá tomu všemu předejít. Pokud budete mít zahrádku a na ní krásně upravené venkovní záhonky, tak bohužel nemáte ani šanci zabránit tomu, aby se nic nestalo po celou sezónní dobu. V tomto případě hrou na jistotu jsou skleníky a je v podstatě jedno, zdali si vyberete ze skla nebo polykarbonátu. Je ale také pravdou, že takový skleník musí být vyrobený z kvalitního materiálu a přirozeně bytelné konstrukce.

skleník ze skla

Nabídka našich skleníků

Naše společnost vyrábí skleníky poměrně dlouhou dobu a samozřejmě používáme i moderní materiál, který přináší mnohé výhody. U nás si můžete zakoupit skleníky z polykarbonátu či skla Helios o síle 4-6 mm a co je nejdůležitější, tak to je odolná, kvalitní pozinkovaná konstrukce. Tu vám dokonce můžeme nabídnout i v barevném provedení. Na to používáme práškovou vypalovací barvu v odstínu RAL a výběr barev je zcela na vašem uvážení. Ideální je, když si vyberete skleníkovou přístavbu k domu, že lze vše sladit do barev fasády či oken nebo dveří. Vše bude působit jako velmi příjemný celek. Zároveň se jedná o bytelnou konstrukci nosných částí, která je o síle 1,5 – 3 mm, což se především odvíjí podle toho, jak jsou zatíženy jednotlivé části.

střešní okna skleníku

Naše skleníky si můžete kdykoliv prodloužit

Zní to zajímavě a zároveň nemožně? Skutečně všechny naše skleníky vyrábíme tak, že si je můžete bez problémů prodloužit a to vždy o 0,5 metru. Vzhledem k tomu, že se jedná o takovou skleníkovou stavebnici, tak ji zvládnete bez problémů sami sestavit. Přirozeně kdykoliv budete potřebovat poradenství, tak jsme tu vždy pro vás a společně vytvoříme bezpečné místo pro vaši zeleninu a bylinky.