Skvělé závody v autech


Také vyhledáváte nÄ›jaké akÄní zábavy, jako je například automobilový závod? Já vám Å™eknu, že jsem na automobilovém závodu byla už asi pÄ›tkrát a musím uznat, že je to opravdový zážitek. MÄ› tohle baví. Také jsem si kolikrát říkala, že bych také chtÄ›la jezdit závodnÄ› automobilem, ale nÄ›jak se docela bojím, protože když jsem vidÄ›la moji kamarádku, jak ona také jezdí závodnÄ› a jak mi ukazovala fotky, jak kolikrát bourala, tak jsem se to ihned rozmyslela. O svůj život se docela bojím, takže jsem si Å™ekla, že radÄ›ji se budu koukat jenom na automobilové závody a radÄ›ji nebudu takhle závodit a riskovat svůj život.

Já mám ráda automobilové závody.

Jenomže moje kamarádka se mi zase smála, protože ona mi Å™ekla, že když se jezdí automobilový závod nÄ›kde po lese anebo po louce, tak samozÅ™ejmÄ› každý závodník v automobilu má také helmu a také speciální takový krunýř, který právÄ› chrání páteÅ™. Řekla jsem si, že i tak bych se bála a že radÄ›ji budu jenom disciplinovaný divák. Musím uznat, že když jsem si potom naÅ¡la partnera, tak on také mÄ›l sen o tom, že by také jezdil závodnÄ› v automobilu. On už prý takhle jezdil, ale potom když mÄ›l úraz, tak na ÄtyÅ™i roky z toho bohužel vypadl a mÄ›l strach zase sednout nÄ›kdy za volant.

A líbí se mi formule 1.

Tady jde vidÄ›t, že i když lidé mají tÅ™eba helmu anebo nÄ›jaké ochranné obleÄení, že se také může stát úraz! Můj přítel mÄ›l dvakrát zlomenou stehenní kost, a jeÅ¡tÄ› mÄ›l otÅ™es mozku, takže on se potom bál sednout za volant. Dokonce také neřídil automobil klasický, kterým se jezdí normálnÄ› na silnici. Nakonec ale asi pátý rok po nehodÄ› partner opÄ›t zasedl za klasický vůz a také za soutěžní vůz, takže opÄ›t jezdil závody v automobilu. Opravdu musím uznat, že je to docela pÄ›kné a také se mi to líbilo a Å™ekla jsem si, že bych možná také nÄ›kdy si mohla alespoň jednou závodní okruh objet. Žijeme jenom jednou, tak proÄ také trochu nezariskovat?