Svítit můžete i dost levněji

Šetřit se dá prakticky na čemkoliv, dokonce i na elektrickém proudu. Chcete-li být v tomto směru co nejefektivnější, budete potřebovat správná světla.

Svítit můžete i dost levněji

Vzhledem k tomu, že se v dnešní době zdražuje takřka vše, a to včetně elektrické energie, není s podivem, že se snaží čím dál tím více lidí šetřit. Ovšem to nejsou pouze domácnosti, ale i firmy různých velikostí. Elektřina je prostě hodně drahá a její používání leze čím dál tím více do peněz. A používat ji je nutné. Takřka vše dnes jede právě na tuto energii. Proto si celá řada lidí myslí, že nejlepším způsobem, jak ušetřit, je prostě používat přístroje o dost méně. To je na jednu stranu pravda, na druhou si tak ale tito jedinci sami snižují životní úroveň, a to docela zbytečně. Na tom, že přestanete používat mikrovlnnou troubu, rozhodně neušetříte žádný velký balík peněz.

Používejte úsporná světla

Toužíte-li po opravdu efektivních úsporách zaměřte se hlavně na světla. Ta hlavně v zimních měsících mohou znamenat opravdu velké energetické a tím i finanční ztráty. Záleží samozřejmě na tom, čím svítíte. Pokud máte stále nainstalovány klasické žárovky, máte nejvyšší čas je vyměnit za modernější typy. To samé platí samozřejmě i zářivkách, které také kdysi nebyly nic moc.

Ideální je led zářivka 120cm, která je určená jak do bytů, tak třeba i do kanceláří. Disponuje standardní trubicovitým tvarem, který je pro někoho možná už trochu z módy, ale většina lidí na něj nedá stále dopustit. Jedná se o velice kvalitní světlo, které si můžete pořídit v mnoha variacích, hlavně tedy co se týče intenzity svítivosti a barvy samotného světla. Záleží samozřejmě na vašich preferencích.

Cena je férová

Světla nové generace

Často se člověk setká s kritikou led zářivek, respektive světel s touto technologií obecně. Ne snad pro jejich technickou kvalitu, která je nezpochybnitelná, ale hlavně cenu. Moderní technologie jsou prostě a jednoduše dražší, což ovšem neznamená, že se nevyplatí. Právě naopak. Stačí si vzít kalkulačku a přepočítat si vaši spotřebu nyní a jakou spotřebu budete mít po namontování nových světel. Budete velice příjemně překvapeni.