Veliký mrazák


Co je pro vás doma nepostradatelné? Mám teď na mysli třeba kuchyň. V kuchyni je opravdu hodně elektra, je tam hodně spotřebičů a předpokládám, že každý člověk asi má doma potřebné elektrospotřebiče, aby také mohl vařit anebo uchovávat potraviny. Vzpomínám si, když jsme šli ještě grilovat. Náš otec přinesl opravdu ohromný mrazák. Měl tam opravdu hodně masa, protože tehdy můj otec byl ještě myslivec a s dalšími lidmi chodil na lov, takže k nám dovezl opravdu ohromný obří mrazák. Mamince se tohle nelíbilo, protože neměla ani lov ráda, ale řeknu vám, že ten mrazák byl opravdu hodně obrovský.

Bez elektra bych se doma neobešla.

Tohle jsem předtím nikdy neviděla! Když jsme potom mrazák prodali, tak jsem byla ráda, protože postupem času jsem si také uvědomila, že vlastně ten lov a obsah mrazáku není tak skvělý, jak jsem si vždycky myslela. Takže není všechno elektro dobré, jak si člověk myslí. Samozřejmě, že ten mrazák také splňoval funkce, jaké měl. Tohle ano, ale zase když si vzpomenu, na co ten mrazák byl, tak mě vždycky z toho mrazilo. Navíc, když jsem viděla nějaký horor, kde je opravdu veliký mrazák, tak už mi vstávaly chlupy na ruce. Ale abych se vrátila zpátky k elektru.

Mrazák je také hodně důležitý.

Když se nyní zaměříme na obývací pokoj, tak vám řeknu, že moje nejoblíbenější elektro v obýváku je televize. Miluji seriály a miluji filmy, takže bez televize bych se vůbec neobešla. Já vím, že se mohu dívat také na seriály a na filmy na počítači anebo na mobilním telefonu. Ale televize je jednoznačně televize. Tohle je moje nejoblíbenější elektro z obývacího pokoje. A víte co? Mám i malou televizi. A tu mám v ložnici. Mnoho lidí tohle úplně odsuzuje. Televize by neměla být v dětském pokoji a už vůbec ne v ložnici. Prý člověk má v ložnici jenom spát anebo se milovat. Co si o tom myslíte vy? Samozřejmě, že tohle je pravda, ale já také upřednostňuji televizi. Partner je třeba dva dny po sobě na noční, takže co bych dělala večer? Dívám se na televizi.