Dokud žena neodhalí prsní bradavky, vzrušení se nekoná

Většina mužů, kteří nejsou homosexuálně zaměření, reaguje na ženský výstřih shodným způsobem. Je to, jako kdybyste je naprogramovali podle stejného schématu, přitom je každý z nich individuální osobností, která sama rozhoduje o svém vlastním životě a životním stylu. Jestliže se před nimi objeví pohledná a sympatická žena, kterou by mohli považovat za partnerku a případně budoucí matku jeho dětí, budou se zajímat o pohled na obnažený hrudník. Má to ale jeden háček, ženy svůj hrudník neodhalují na potkání a navíc je ve hře ještě jedna zajímavá skutečnost – bradavky.

dámské podprsenky

Dokud žena bude obnažovat svůj výstřih a nebudou vidět bradavky, žádného sexuálního vzrušení se od svého partnera nedočká. Ňadra mohou být dokonce odhalená téměř celá, mohou být viditelné všechny jejich přirozené křivky, ale pokud budou zahalené bradavky, například speciální ochranou bradavek, nebude to zkrátka ono.

žena v podprsence

Teprve s vystouplými, temně vybarvenými bradavkami mužům stoupá testosteron a chystají se k pohlavnímu aktu.

Tohoto jevu lze ovšem mistrně využít právě ve společnosti, kde ženy nosí oděv, pod nímž by podprsenka vypadala přinejmenším nepřirozeně a podivně. Jsou to například společenské plesové šaty nebo garderoba pro oslavu narozenin, či tenká poloprůsvitná halenka do kanceláře. Poprsí může být i výrazně vystouplé a bujné, ale jakmile zakryjete ochranou bradavek lifties.cz to, co by mělo být zakryto, tedy pouhé terčíky uprostřed ňader, nikdo se ve společnosti nebude nad tímto úkazem pozastavovat.

Ochranné kryty bradavek se hodí pro různé příležitosti slavnostní, ale také pro všední dny při sportování, na dovolené, při turistice, na procházce v parku, ale i doma, pokud se k vám chystá nějaká návštěva, a vy nechcete svůj hrudník svírat v podprsence. Mimochodem, víte, že podprsenky nejsou zrovna ideální pro vaše zdraví, a že jejich nošení provází řada zdravotních potíží?