Nabízíme krásné sluneční, dioptrické a ochranné brýle proti modrému světlu

Blíží se pomalu léto a s ním i letní prázdniny. Mnozí z nás pojedou třeba někam na dovolenou k moři, nebo se minimálně půjdou koupat někam na koupaliště. S letním obdobím přijdou i velká vedra a silné a nebezpečné sluneční paprsky před kterými je velice důležité se chránit opalovacím krémem ale také slunečními brýlemi. Já sama nerada sluneční brýle nosím, protože málo které mi jsou pohodlné a málo které mi sluší, v poslední době jsem ale vše přehodnotila, protože rakovina ze slunce je čím dál více agresivnější a kazit si oči v mladém věku taky není zrovna ideální.

dámské sluneční brýle

Proto pokud sháníte nějaké elegantní brýle na léto, máme pro vás moc hezkou nabídku! Nejen že prodáváme kulaté sluneční brýle, ale také brýle polarizační, které jsou ideální například pro řidiče, které snižují riziko oslnění, nebo nabízíme také brýle proti modrému světlu, které jsou vhodné při častém koukání do počítače, které chrání proti modrému světlu. Nabízíme spoustu krásných brýlí dámských v různých tvarech – obdélníkové, novinkou jsou také sluneční brýle ve tvaru srdíček, ale také si u nás můžete zakoupit i brýle dioptrické.

sluneční brýle

O značce Lux
Jsme jedinečný obchod s elegantními brýlemi pro muže i ženy. Také vám poradíme při výběru dioptrických obrub na dioptrické brýle, také používáme vysoce kvalitní čočky značky HOYA s antireflexní vrstvou HMC. Mezi pánskými najdete také velice krásné sluneční brýle v různých tvarech a barvách, nabízíme i brýle sportovní vhodné třeba pro motoristy, cyklisty, ale i pro lyžaře. V poslední době nabízíme i různé doplňky jako třeba řetízky na brýle které je krásně dozdobí, pouzdra na brýle – velurové v barvě růžové, modrošedé, hnědé a další. Výborná jsou cestovní pouzdra v případě že si brýle převážíte třeba někam na dovolenou nebo na různé cesty. A pozor ke všem brýlím je pouzdro zdarma! Tak neváhejte, brýle jsou opravdu krásné, stojí za to si je alespoň prohlédnout.