Hubnutí není věda


Máte nadváhu nebo jste dokonce obézní? Pak je nejvyšší čas se nadbytečných kil zbavit. Nejde jen o to jak nadváha vypadá, ale především o váš zdravotní stav. Pokud na svém těle nosíte desítky kil navíc, má to samozřejmě velice negativní vliv na stav vašeho těla. Rychleji se opotřebovávají klouby, svalstvo ochabuje a koledujete si o vysoký tlak, vysoký cholesterol a riskujete zvýšené riziko mrtvice a infarktu, na které umírají lidé zcela zbytečně. Stačí zhubnout a riziko značně snížíte.

zdravé jídlo

Jaký je váš životní styl? Máte málo pohybu a jíte převážně polotovary? Jsou situace kdy člověk nemá sílu si uvařit kvalitní a plnohodnotné jídlo, ale nikdy by nemělo být pravidlem, že budete jíst fastfood a polotovary běžně. Stačí si navařit na pár dní dopředu a můžete jíst zdravě. Příprava zdravých jídel vám nezabere tolik času jako svíčková, a ještě si připravíte jídla na víc dní, takže ty další dny nebudete muset vařit vůbec.

fitness posilovna

Bez pohybu to nepůjde, to je asi jasné všem. Ne každý má pohyb a sport rád, a pokud čekáte že zhubnete i bez toho, tak budete asi zklamaní. Jedině kombinací zdravé stravy a pravidelného pohybu můžete sledovat, jak se vaše tukové zásoby menší. Jsou lidé kteří zhubli sami, ale mnoho lidí má problémy s disciplínou a pohybem, a španělskou vesnicí je pro ně i strava. Nejlepším řešením je v takovém případě zaplatit si služby osobního trenéra, který se zabývá i stravovacími plány. Dá vám jídelníček i tréninkový plán na míru a díky tomu půjde vaše cesta za vaším novým já jako po másle. Navštěvujte klidně i fitness Liberec Milamichalicek, kde najdete mnoho dobrých strojů, které vám pomohou procvičit každý sval v těle. Pokud ale neumíte na strojích cvičit, opět si raději zaplaťte trenéra, který s vámi tréninky absolvuje. Když se do toho dáte co nejdřív a opravdu se budete snažit, je nemožné abyste nezhubli.