Oblíbené auto

Myslím si, že automobil je opravdu perfektní. Proto jsem si řekla, že bych ho také samozřejmě chtěla mít. Nevím jak vy, ale já osobně si bez automobilu opravdu nedokážu představit život. Pro mě je automobil něco, co k životu potřebuji opravdu každý den. Jezdím totiž velmi daleko do práce. A také mívám vždycky pětkrát za rok alespoň nějaké pracovní cesty. A sice mám také k dispozici pracovní auto, ale věřte mi, že kdybyste viděli to pracovní auto, tak by se ho také nechtěli ani zadarmo. Protože je to opravdu škaredé auto, který by asi nikdo nechtěl. Takže jsem ráda, když mohu jezdit svým autem.

Auto mám už dlouho.

A navíc je také skvělé, že mi právě zaměstnavatel přispívá peníze na to, když jedu svým autem. A to nejenom, že mi zaměstnavatel proplatí benzín, když jedu svým autem na služební cestu. A také mi zaplatí to, čemu se říká opotřebení auta. Takže podle mého názoru je to opravdu skvělé. Navíc je mám tak hezké auto, do kterého jsem se zamilovala opravdu na první pohled. A navíc toto auto jsme si ještě koupili se svým bývalým partnerem, takže mám na toto auto také skvělé vzpomínky, protože jsme se s přítelem rozešli opravdu v dobrém, protože přítel nemohl mít děti, zatímco já jsem chtěla.

Auto je pro mě důležité.

Tohle ale nemění na tom, že bych třeba přítele neměla ráda. I když spolu nyní nežijeme, moc ráda na něj vzpomínám, a proto jsem ráda, že mi auto přenechal, které jsme si pořídili spolu. Věřte mi, že já osobně bych byla bez automobilu opravdu hodně ztracená, protože nevím, jak bych jezdila třeba na služební cesty anebo, tak různě. Ale věřte mi, že jsou také samozřejmě lidí, kteří vůbec auto ani nechtějí nebo jim nepřijde důležité. A to taková je například moje babička, která by auto vůbec nechtěla. Je to její volba, ale je mi jasné, že někdy potají toho lituje, že nemá řidičák. A jak jste na tom vy?