I umělé květiny vypadají krásně

Velký dům, pergola, schodiště, velká zahrada. Kdo tohle všechno má, ví, že je kolem toho spousta práce. Obzvlášť, když chceme náš dům a zahradu udržovat v čistotě a také v tom, aby na první pohled vše vypadalo krásně. Miluji krásu, decentnost a útulné prostředí. A co Vy? Já všechny tři zmíněné body chci, aby charakterizovali místo, ve kterém bydlím. Moje maminka má také velký dům a navíc je i vášnivá milovnice zahrady a květin. Takže jí nedělá problém mít pergolu a schodiště plné živých, krásně kvetoucích kytek. Muškáty nebo ty popínavé, které krásně vyplní stěny pergoly.

Žena drží květinu

Na zahradě se směje velká skalka, celá posetá keříky a květinami nebo dekoračními kameny. Tohle všechno ale já nezvládnu. Květiny a zahradničení samo o sobě není můj koníček. Udělám to nejdůležitější a to, co je nezbytné. Například sekání trávy nebo úprava živého plotu. Ale i přes to chci, aby zahrada byla krásná a nějaká ta zeleň do ní prostě patří. Samozřejmě tráva a živý plot je skoro automatika, ale chybí ještě ty květiny. Po chvíli přemýšlení jsem přišla na jednu super věc. Když vyzdobím pergolu, schodiště i dům uvnitř umělými květinami, bude to mít svoje kouzlo a prakticky bez práce a strachu, že květinu neudržím při životě.

Květiny v polici

A tak jsem se do toho pustila. Objednala jsem si květiny, které jsem si dala volně do vázy podle vlastní kreativity a fantazie. Jako bych je právě přinesla čerstvě natrhané z louky. A pak také spoustu umělých květin v květináči. Jsou tak decentní a propracované, že mi je každý návštěvník chválí. Není nad to vybrat si věci podle svých představ. Přesně tak, jak nám vyhovují. Jednou za čas jsou všechny umělé květiny pod sprchu, kde z nich smyji všechen prach a nečistoty. Poté je opět vrátím zpět na své místo, kde mi zase dál dělají radost a plní svůj úkol krásného, útulného domu a zahrady.