Když se čištění toalety mění v horor

Příběhy ucpaných záchodů zná kde kdo. Možná, že i vám se již něco podobného přihodilo a vyvázli jste z toho poměrně jednoduše, ale stávají se případy, kdy se zanesený odpad na toaletě promění ve skutečný horor, a tehdy jsou na místě instalatéři vaší poslední záchranou.

Popálení louhem – napadá vás, že byste vyzkoušeli záchod pořádně propláchnout horkou vodou a louhem sodným, podobně jako u kuchyňského dřezu? Tak na to raději zapomeňte, protože to nefunguje a navíc se můžete opařit a popálit.

Elektrikářské péro – některé kutily může napadnout i svérázné řešení nacpat do záchodu kdejakou pomůcku, s níž by se mohl nános nečistot v podobě zátky prorazit. Kupříkladu elektrikářské či instalatérské péro. To se ale nemusí vyplatit, protože se péro v některé armatuře může zaseknout a pak s ním nepohnete ani tam, ani zpátky. A jste v pořádném průšvihu.

toaletní papír

Potřísnění oblečení – mnoho amatérů začíná čistit ucpanou toaletu gumovým zvonem. Je to docela logický postup, ale vyžaduje jistou zručnost. Kdo se zvonem nemá mnoho zkušeností, může na to doplatit potřísněním oblečení a vyšplíchnutím výkalů přímo na hlavu a na obličej, a jistě uznáte, že toto si určitě nikdo z vás nepřeje. http://www.benesov-city.cz/pocasi-koupani-zatim-moc-nepreje/d-9097 Ale to není vše, horor pokračuje dál, protože ustát zápach a potřísnění výkaly ze záchodu každý nedokáže s chladnou hlavou, aby se tvářil, že jakoby nic.

ucpaný záchod

Záchvaty zvracení – zápach ucpaného záchodu a plovoucí výkaly mohou přimět mnohé z vás k přirozené reakci na takové jevy, a sice ke zvracení. Jenže jste v začarovaném kruhu, protože nemáte kam zvratky vylít, když je záchod ucpaný a kuchyňský dřez na to není zrovna nejvhodnější místo. Toto je velmi nepříjemná situace, takže zvratky musíte ponechat v kbelíku a někam je pak odnést do přírody, a to není jen tak, zvláště ve městě s omezenými možnostmi.

Nebylo by lepší tomu všemu předejít a povolat instalatéry – havarijní službu včas, než se podobné jevy přihodí?